Zeynep Enzin İle Eylül Ayı Burç Yorumları

0

 01 EYLÜL 2014-30 EYLÜL 2014 BURÇ YORUMLARI

KOÇ  

koc Zeynep Enzin İle Eylül Ayı Burç Yorumları

Eylül ayında formunuz fazlasıyla yerinde, canlı, aktif, hareketli, fazla enerjik olabilirsiniz. Enerjinizi yetenekleriniz üzerinde değerlendirebilir, yaratıcılığınızı artırabilirsiniz. Fazla enerjinizi spor yaparak da atabilirsiniz. Tüm zihinsel aktivitelere yoğunlaşabilirsiniz. Enerjinizi tüm işlerinizi halletmekte rahatlıkla kullanabilirsiniz. Çok kararlı davranışlar gösterebilirsiniz. Kendinize olan güveniniz artabilir. Kendinizi çok cesur hissetmeniz, fazla güvenmeniz projeleriniz için destek bulmanızı sağlayabilir. Girişimde bulunma isteğiniz fazlasıyla artabilir. Yeni adımlar atabilirsiniz. Fakat hislerinizi tekrar tekrar kontrol etmeniz gerekebilir. Davranışlarınıza dikkat etmeyip aceleci olabilirsiniz. Sakin ve dikkatli davranmanız gerekmektedir. Aksi taktirde çeşitli kazalara açık olabilirsiniz. Fazla hareketliliğiniz kendinizi birden aşırı yorgun hissetmenize de sebep olabilir. Yaptığınız fiziksel aktivitelerde çok dikkatli olmalı, ikili ilişkilerinizde tartışma, çatışma yaşamamaya dikkat etmeniz gerekmektedir. Duygusal patlamalar yaşayabilirsiniz. Yeni adımlar atabilirsiniz. Tüm ilişkilerinize önem vermeniz gerekmektedir.

BOĞA

boga 1 Zeynep Enzin İle Eylül Ayı Burç Yorumları

Para ile ilgili tüm konuları değerlendirmeniz için zihniniz açık, keskin ve bir konuyu çözümlemek için tetikte bekliyor olabilir. Gelirlerinizi, birikimlerinizi, yatırımlarınızı artırmanızda yeni düşünceler üretebilir, alışık olmadığınız yollar, ve ilginç yöntemlere ilginiz artabilir. Kendinizi çok güçlü hissetmenizden kaynaklı duygusal anlamda da etkilenmeyebilirsiniz. Her şeyi kolaylıkla da idrak edebilirsiniz. Anlayışınız artıyor. Sosyal çevreniz ve ticari ilişkileriniz kazancınızın artacağı bağlantılar kurabileceğiniz zaman dilimi içerisinde olabilirsiniz. Zekanızı bu yönde kullanarak, girişimlerde bulunarak değerlendirmeniz yararınıza olacaktır. Elde edeceğiniz bir çok başarıya sevinebilirsiniz.

 

İKİZLER

ikizler Zeynep Enzin İle Eylül Ayı Burç Yorumları

Kardeşlerinizin, komşularınızın, akrabalarınızın ihtiyaçlarını karşılamak isteyebilirsiniz. İnsanların ihtiyaçlarını karşılamak için kendinizi fazla yormamalısınız. Kişilerin yaşadıkları sorunlar nedeni ile çok üzülüyor olabilirsiniz. Duygusal anlamda yardım etmeli miyim, etmemeli miyim gibi ikilemler yaşayabilirsiniz. Bazı durumlarda insanların çözümlerini kendilerinin bulmaları için onları yalnız bırakmanız gerekebilir. İletişiminizde, danışmanlıklarınızda yazışmalarınızda, mesajlarınızda, bilgi alışverişinizde, özellikle de fikirlerinizi ifade ederken yanlış anlaşılabilirsiniz. Bilgi alışverişlerinizde iletişim kopukluğu yaşayabilirsiniz.

Eğitiminz, okul ile ilgili konular, yurt içi seyahatleriniz, her türlü yazma, ( kitap, makale, hikaye, şiir, olabilir, ) haber, araştırmalarınız, hazırlamanız gereken raporlar, ile ilgili neler yapmak istiyorsanız önümüzdeki yılda tasarlayın ve başaracağınızı her şeyden önce inanın.

Egoistlik ve kibirden uzak durmalısınız. Ruhsal ve fiziksel olarak dengeli olduğunuz bir dönemdesiniz. yaratıcı olan yönünüzü bu dönemde çok yoğun olan enerjiniz ile mutlaka değerlendirmelisiniz. Fakat kendinizi hayal dünyasına kaptırmaktan kaçının. Yapmanız gerektiği halde ertelediğiniz konular varsa, artık bunlar hakkında daha ciddi düşünmenizin tam zamanıdır.

YENGEÇ

akrep Zeynep Enzin İle Eylül Ayı Burç Yorumları

Ailenize, yuvanıza, ebeveynlerinize karşı İyimser duygularınız doruk noktasında olabilir. Ve sevgiyle dile getirebilir ifade edebilirsiniz. Aile içerisinde keyifli, mutlu, huzurlu, rahat olma isteğiniz yoğunluk kazanabilir. Annenize, babanıza, aile fertlerine daha fazla sevgi ve şevkat dolu olur, duygusal yoğunluk yaşarsınız. Aile içi ilişkilerinizde güven oluşturup, denge kurmanızın tam zamanı. Aynı şekilde ilgiyi sevgiyi ailenizden beklediğiniz dönemde olabilirsiniz. Satn alacağınız mülk, taşınmaz varlık var ise güzel, sizin için uygun olan seçimler yapma dönemindesiniz. Bu durum çok iyi değerlendirilebilir. Aileniz ile çok keyifli zamanlar geçireceğiniz bir dönem olabilir. Çok keyfli ve mutlu bir aile yaşantısı içerisinde olabilirsiniz.

İyimser duygularınız doruk noktasında olabilir.enerek sevgiyle dile gelebilir. böylece aşkın, cömertliğin, maceracı duyguların hakim olduğunu görebiliriz.   Keyifli ve rahat olma isteğiniz daha yoğunlaşacaktır. Çevrenize sevgi ve şevkat hisleri besler ve bu gibi duygusal ilgiyi de yakınlarınızdan bekleyebilirsiniz bu dönemde. alış veriş yapmada, güzel ve hoş seçimler yapabileceğiniz zamandır. iyi değerlendirilebilir.

 

ASLAN

aslan Zeynep Enzin İle Eylül Ayı Burç Yorumları

Aşırı rahat olduğunuz, rahatınıza düşkün olabileceğiniz bir dönemdesiniz. Kendinize olan güveninizin son derece artacağı bir dönemde olabilirsiniz. Sizi ifade edecek farklı hobiler, aktiviteler, eğlencelere yönelebilirsiniz. Sportif aktivitler sanatsal faaliyetlere ilgi duyabilirsiniz. Koleksiyon oluşturmaya başlayabilirsiniz. Aşırı rahat ve iyimser siniz. Ahlakınız kendiize olan güveniniz tam. Genişleme, ilerleme, kendinizi geliştirme isteğinizden dolayı risk alabilirsiniz. Girişimlerinizde sınırlarınızı aşmamaya, aynı zamanda israfçı davranmamaya dikkat etmelisiniz. Bilincinizi, bilinçaltınızı geliştirmek yeni fırsatlar aramalı ve bulmalısınız. Bu durum sizin için çok şanslı bir dönem olabilir. Girdiğiniz ortamlarda vakit geçirebileceğiniz keyifli insanlarla tanışabilirsiniz. İşleriniz sorunsuz yürüyebilir. Rahatlıkla başarıya ulaşabilirsiniz. Duygularınızı abartmanızdan kaynaklı çocuklarınız, çevreniz tarafından kullanılabileceğiniz bir dönemde olabilirsiniz. Aşkı, romantizmi abartabilirsiniz. Spekülasyon yaratan durumlarla karşılaşabilirsiniz.

 

BAŞAK

basak Zeynep Enzin İle Eylül Ayı Burç Yorumları

Bulunduğunuz ortamdan, yaşamınızdan farklı bir döneme geçebilirsiniz. Eski yaşam koşullarınızın ya da emek verdiğiniz işlerde yerini yeni bir hayat, düzen alabilir. Çalışma arkadaşlarınız, günlük işçileriniz, ya da kiracılarınız değişebilir. Hastaysanız nedeni ortaya çıkabilir. Tüm sorumluluklarınız değişebilir. Düşük sosyal statüdeyseniz, statünüz artabilir. Ya da tam tersi olabilir. İşvereninize yeni bir proje sunma niyetindeyseniz beklediğinizden daha olumlu sonuçlar alabilirsiniz. Askere gitmek üzereyseniz askerliğiniz beklediğinizden daha farklı olacaktır. Sınav sonucu bekliyorsanız beklediğinizden farklı sonuçlar oluşabilir. Sanki geçmişinizdeki yaşam şekliniz silinir, daha farklı şekilde yenisi başlar. Bu dönem sizin için çok önemli bir zaman dilimidir. Büyük bir testten geçiyor olabilirsiniz. Her şeyi sorgulamalısınız. Hayatınızda kötü giden ne varsa bu dönem ile birlikte değiştirmeniz gerektiğini öğrenmelisiniz. Bu güne kadar yaşamınızda emek verdiğiniz işlerde kazanç ve kayıplarınızın hesabını yapıp başarısızlıklarınıza takılmadan geçmişe bir sünger çekip, sahip olduğunuz olanaklar ile bundan sonraki hayatınızı planlamanız, kararlar almanız ve uygulamanız gerekmektedir. Sabırlı, dikkatli,doğru ve sistematik hareket etmelisiniz. Aksi taktirde geçmiş yaşamınızla aynı kaderi paylaşma olasılığınız yüksektir.

TERAZİ

terazi Zeynep Enzin İle Eylül Ayı Burç Yorumları

Enerjinizin çok güçlü olduğu dönemdesiniz. Ortaklıklarınızda, evliliğinizde eşiniz ile ilgili alacağınız kararlarda çok kararlı tavırlar sergilersiniz. Davranışlarınızda acele etmemelisiniz. Kazalara da açık olabileceğiniz bir dönemdesiniz. Bu dönemlerde aşırı yoğun olabilirsiniz. Anlaşmalar, kontrat imzalamalar, varsa davalarınız üst üste gelebilir. Danışmanlıklarınız, sosyal yaşamınız, ev yaşantınız, yoğun bir sirkülasyona girebilir. İlişkilerinizde tartışmalardan, çatışmalardan yarışmalardan, karşıtlıklardan mümkün olduğunca kaçmalısınız. Mücadele gerektirecek durumlarla sık sık karşılaşabilirsiniz. Bu da sizi oldukça yorabilir.

AKREP

akrep Zeynep Enzin İle Eylül Ayı Burç Yorumları

Zihnsel anlmda çok aktif bir dönemdesiniz. Aklınıza gelecek yeni fikirlerle alışık olmadığınız bir şekilde kredilerinizi, ödemelerinizi, borçlarınızı ödeme eğiliminde bulunabilirsiniz. İlginç değişik konulara karşı ilginiz oluşabilir. Fazlasıyla anlayışlı olduğunuz bir dönemdesiniz. Ortağınızın ya da eşinizin gelirlerinden maddi kazanımlar elde edebilirsiniz. Sosyal ve ticari ilişkilerinizde maddi kazanç sağlayabilieceğiniz bir dönemdesiniz. Zekanızı kullandığınız taktirde ticari bağlantılar kurabilirsiniz. Elde edeceğiniz birçok başarı sizi sevindirebilir. Kendi imkanlarınız dışında gelir elde edebilirsiniz.

YAY

yay Zeynep Enzin İle Eylül Ayı Burç Yorumları

Uzun süredir yurt dışına gitmek için çaba sarf ediyor olabilirsiniz. Yeni başlangıçlar yapmanın tam zamanı gideceğiniz ülke ile ilgili olanaklar değişmiş olabilir. Yapmak istediğiniz planlarınız, projelerinizi, önümüzdeki yıl yapmak için planlayın, başaracağınıza kendinizi inandırın. Planlarınızda ruhsal konular olabilir, felsefe, din, eğitim, seminer verme, bilimsel konular olabilir, ilahiyat, öngörüler, hukuk konuları olabilir, danışmanlık olabilir, bilgelik, bilgeliği arayış, danışmanlık, rüyalar olabilir, astroloji olabilir. Yapmanız gerektiği halde ertelediğiniz konular varsa artık üzerinde ciddi ciddei durmanız gereken zamandır. Özgüveninizin ve liderlik vasıflarınızın yüksek olduğu bir dönemdesiniz. Değerlendirmenin tam zamanıdır. Aynı zamanda ruhsal ve fiziksel olarak da dengede olduğunuz bir dönemdesiniz. Yoğun olan enerjiniz ile yaratıcı yönünüzü birleştirerek değerlendirmelisiniz. Fakat kendinizi hayal dünyasına kaptırmayın lütfen.

OĞLAK

oglak Zeynep Enzin İle Eylül Ayı Burç Yorumları

Kariyerinizde dönüm noktası dediğimiz çok önemli bir noktada olabilirsiniz. Geleceğiniz için yeni oluşumların kapıları açılabilir. Önceden kabul etmediğiniz size zor gelen şartları bu dönemde daha olgun ve anlayışla karşılayabilirsiniz. Eski şartlara göre yeni oluşan durumlara sizi fazlasıyla etkileyebilir. İşinizde yükselebilir, yönetici, idareci olabilirsiniz. Sosyal statünüz değişebilir. Kariyerinizde kalıcı ve sağlam adımlar atabilirsiniz. Yöneticiniz değişebilir. Eski çalışma koşullarınız tamamen kaldırılıp daha rahat koşullar sunulabilir. Kariyerinizde daha kolay ilerleyebilirsiniz. Hayatınızda kötü giden durumları tamamen değiştirmeniz için fırsat olabilir. Olgunlaştığınız ve sorumluluklarınızın daha fazla bilincinde olduğunuz bir dönemdesiniz. Yaşadığınız olumsuzluklara, başarısızlıklara takılmadan geçmişi tamamen unutup, bulunduğunuz ortamı değerlendirip, elinizdeki olanakları kullanarak ilerlemeniz gerekmektedir. Planlı, sistematik, sabırla ve dikkatle. Aksi taktirde eski olanaklara dönmeniz ve yaşamanız muhtemeldir.

KOVA

kova Zeynep Enzin İle Eylül Ayı Burç Yorumları

Duygusallığınız ve egonuzun hoş bir dengede ve uyumda olduğu bir dönemdesiniz. Bu durumun size faydası arkadaşlarınız, içinde bulunduğunuz gruplar içerisinde uyumlu olmanızdır. Bu durumunuzdan dolayı da çevrenizden övgüler alabilirsiniz. Arkadaşlarınızın yanında, içinde bulunduğunuz topluluklarda, kendinizi çok rahat ve huzurlu hissedebilirsiniz. İlişkilerinizde duygularınızla hareket edebilirsiniz. Sadece bu dönem için geçerli olduğunu bilmeli, ileride pişmanlık duyacağınız davranışlar içerisine girmemelisiniz. Kendinize olan güveniniz fazlasıyla artabilir. Girişimde bulunma isteğiniz yoğunlaşabilir. Yeni arkadaşlar ve dostluklar edinmek isteyebilirsiniz. Bir süre sonrasorgulayan, kusur bulan, eleştirel davranışlar içerisinde olabilirsiniz.

Bu davranışlarınız ile hem kendinizi hem de başkalarını huzursuz edebilirsiniz. Ayrıntılarla uğraşırken bütünü gözden kaçırabilirsiniz. Bu da aşırı sinirselliğin sağlık risklerine sebep olabileceği potansiyelini getirebilir.

BALIK

balik Zeynep Enzin İle Eylül Ayı Burç Yorumları

Bu dönem sizin için çok önemlidir. İnsanın kendi değerini test etmesi, muhasebesini yapması ve bir sonuç çıkarması gereken bir zaman dilimidir. Bilinçaltınızda yatan olumsuzluklar, negatiflikler, yaşamış olduğunuz başarısızlıkları , talihsizlikleri, kayıplaı, yaşadığınız iftiraları, acıları, sıkıntılarınızı, zorluklarınızı temizleme yeni oluşumlara yer açma zamanıdır. Başardığınız taktirde önceki ve sonraki hayatınız olarak ikiye bölmek çok da yanlış olmaz. Yaşadığınız her şeyi sorgulamalı, hiçbir şeye takılmadan , geçmişi silip geleceğe güvenle bakmalısınız. Sabırla, dikkatli, doğru, planlı, programlı davranarak geleceğe yönelik bir yol çizmelisiniz. Başarı da her zaman beraberinde gelecektir. Eğer çizdiğiniz yolda istikrarlı bir şekilde ilerlemezseniz, geçmişte yaşadıklarınızdan daha farklı bir durum ile karşılaşmazsınız. Son pişmanlığın kimseye faydası olmadığı gibi siz de göremezsiniz. İş işten geçmeden kendinize karşı objektif olmayı kesinlikle ve kesinlikle bu dönemde öğrenmeniz gerekmektedir.

 

 

Share.

About Author

www.endogalindan.com; özgür, takipçi, yenilikçi, organik ruhlu, sağlıklı, orijinal, doğal yaşama tutkun, paylaşımcı, seyahat seven, araştırmacı, meraklı, hümanist, modası kendine özgün ve farklı kimliğiyle sizlere keyifli bir platform sunuyor.

Leave A Reply