Zeynep Enzin Kimdir?

zeynep enzin 200x300 Zeynep Enzin Kimdir?

1975 yılında İzmir de doğdu. Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi Maliye Bölümünden mezun oldu. Türkiye Satranç Federasyonundan satranç antrenörü, aynı zamanda hakem eğitimi alarak uzun yıllar kolejlerde satranç öğretmeni, birçok turnuvada hakem olarak görev yaptı.

Mesleğinde daha verimli, faydalı olabilmek için Yaratıcı Drama, İstanbul Aydın üniversitesinden Akıl ve Zeka Oyunları Eğitmenliği Eğitimi, yine Türk Beyin Takımından Zeka Oyunları Eğitmenliği Eğitimi alarak çalışmalarına devam etti.

Aynı zamanda neden? nasıl? niçin? sorularına yanıt ararken 2008 yılında çıktığı enerji yolculuğunda Re iki Master oldu. Hindistan OnenessUnivercity’e giderek OnenessDikshaGiver (İlahi Dokunuş) uygulayıcısı oldu. İzmir’de aldığı eğitim ile Kozmik Enerji terapisti de aynı zamanda.Birçok ruhsal, bilinçaltı, aile dizilimi, meditasyon çalışmalarına katıldı. Tüm çalışmalarında kendimi keşfederken sorularına mantıklı cevaplar bulmanın yanı sıra şifa teknikleri de öğrendi.Kendini yetiştirmek, ihtiyacı olanlara, destek olabilmek için İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi’nden Yaşam koçluğu Eğitimi aldı.

Gezegenlerin sıkıştırması ile hiçbir şeyin sebepsiz olmadığı gibi yolu yıllardır ilgilendiği astroloji ile kesişti ve kendini bir anda Astroloji Akademisi öğrencisi olarak buldu.

Çok şanslıydı. Çünkü 23 yıllık tecrübeleriyle, hayatının dönüm noktasını anlatan, öğreten, kendisini tekrar keşfetmesini sağlayan, yeteneklerini, potansiyelini, kapasitesini ortaya çıkaran, kendisini yetiştiren, birbirinden harika iki eğitmeni vardı; Devrim DÖLEN ve Devrim YILMAZER.

Şimdi de tüm birikimlerini, çalışmalarını, araştırmalarını ve eğitimlerini bir araya getirerek bizlerin farkındalığınıartırmak, birlikte sorunlarımızı çözebilmek, faydalı olabilmek ve şifa vermek üzere yola çıktı.

Ve Zeynep Enzin’in insanlık için şöyle bir mesajı vardı “Yolunuz her zaman aydınlık, kalbiniz sevgi ve ışıkla dolsun”