Zeynep Enzin’in Şubat Ayı Burç Yorumları

0

Şubat Ayı burç yorumlarını Uzman Astrolog Zeynep Enzin sizler için yazdı. Hangi konularda şanslıyız, dikkat etmemiz gereken hususlar, kararlar, adımlarla ilgili öneriler hepsi yorumlarda gizli.

KOÇ

koc Zeynep Enzinin Şubat Ayı Burç Yorumları

Size çok yakın olan kişilerden, fikirlerinizi düşüncelerinizi engellediğini, duygusal hayatınızı etkilediğini düşündüğünüz kişilerden zihinsel anlamda özgürleşmek isteyebilirsiniz. Bu nedenlerden dolayı da motivasyonunuzun düştüğünü, amacınıza ulaşmakta zorlandığınızı hissedebilirsiniz. Sürekli bir değişim isteği içinde olabilirsiniz. Mesleğinizi, yeteneklerinizi, özgürce ifade etmek isteyebilir; yaratıcılığınızı, artırabileceğinizi düşünebilirsiniz.

Sabırsızlığınız ve aceleciliğinizden dolayı da aşırı taşkın davranışlarda da bulunabilirsiniz. Fazlasıyla zekice düşünceleriniz çılgınlık düzeyinde de olabilir. Aynı zamanda da çok çabuk öfkelenebilirsiniz. Bireyselliğinizi fazlasıyla ön planda tutabilirsiniz. Son derece haklı olduğunuzu düşünerek içgüdüsel hareket edebilirsiniz. Tartışmaya her an hazır tavırlarınız iletişim halinde olduğunuz kişiler ile zorluklar yaşamanıza sebep olabilir. Biraz daha sakin ve düşünceli davranabilirsiniz. Bu dönemde eşinizden, partnerinizden, işinizden, arkadaşlarınızdan, çevrenizden ani şekilde ayrılma olasılıkları görülebilir

Lider olduğunuz hissettirmek, kendinize olan güveninizi göstermek, tolum içinde kendinizi farklı kılmak isteyebilirsiniz. Her an sıra dışı ve yeni, farklı durumlar yaşama isteğinde olabilirsiniz. Alışılmışın dışında hareketleriniz, fikirleriniz ile kendinizden, bahsettirirsiniz. Daha fazla maddi gelir düşünceniz varsa hırsınız daha çok şan, şeref, ün kazanmaya yönelik olabilir.

 BOĞA

boga 1 Zeynep Enzinin Şubat Ayı Burç Yorumları

Tüm yeniliklere açık, çok verimli bir dönemde olabilirsiniz. Bilimsel konulara karşı ilginiz artabilir. Para, iş, ve kazançlarınız hakkında zekice düşünebilme, pratik çözümler bulabileceğiniz bir dönemdesiniz. Ticaretle ilgileniyorsanız başarılı olabileceğiniz bir dönemde olabilirsiniz. planlı ve programlı sistematik çalışmalarınız sonucunda; ticaret, ekonomi, iletişim gibi alanlarda başarı elde edebileceğiniz bir dönemde olabilirsiniz. Para kazanmanız için zekanız, tecrübeleriniz, ve çok yönlü olmanız size yarar sağlayabilir. Ekonomik iniş çıkışları tahmin etmekte çok başarılı olabilirsiniz. Fırsatları zamanında fark ederek bunlardan yararlanabilir, bolluğu ve zenginliği çekebilirsiniz. Maddi konularda çok çabuk karar değiştirmeniz nedeniyle kayıplara da uğrayabilirsiniz.

Dostlarınız, arkadaşlarınızda artış olabilir. Duygusal ilişkiler biraz çekingen veya dışa karşı kapalı olabilirsiniz. Özgürlüğünüze olan düşkünlüğünüz nedeni ile evlilik veya birlikteliklerinizde partnerinizin sizden aşırı ilgi beklememesini tercih edersiniz.

Fikirleriniz alışılmışın dışında, hızlı, çağdaş, bilimsel, ilginç olabilir. Tutucu, hayal gücü olmayan ve yeni fikirlere kapalı, bunları denemekten korkan insanlara karşı tahammülsüz davranabilirsiniz.

İş arkadaşlarınız ve çevrenizdekiler ile gelişime ve değişime yönelik tartışmalara girmeyi seversiniz. Fakat çevreniz tarafından yanlış değerlendirilebilirsiniz

 İKİZLER

ikizler Zeynep Enzinin Şubat Ayı Burç Yorumları

Bolluk, bereketli, huzurlu, mutlu bir dönemde olabilirsiniz. Moralinizi dışarıdan birinin bozmasına imkan yoktur. Ticaretten gelebilecek kazançlara dikkat çeker. Evliliğinize bağlı olarak maddi ve sosyal imkanlar sağlama olanağınız yüksektir. Hukuki konulardan gelirler elde etme olasılığınız yüksektir. Çocuklarınız, torunlarınız ile birlikte geniş bir aile olabilirsiniz.

Organizasyon ve yöneticilik yeteneğiniz olabilir. Yüksek motivasyonunuz sayesinde başarı elde edebilirsiniz. Güven veren sorumluluklar almayı isteyebilirsiniz. Toplumsal statünüzü yükseltecek, etkileyecek her koşula karşı sempati duyabilirsiniz. Her zaman lider olmak, bulunduğunuz çevrenin en iyisi olmak isteyebilirsiniz. İyi bir pozisyonda olmadıkça, kendinizi yetersiz hissedebilirsiniz.

Enerjiniz çok yüksektir. Kendinize güveniniz tamdır. Davranışlarınız ve kendinize olan güveniniz ile mükemmel bir lider profili çizersiniz. Aşırı gösteriş meraklısı olmamaya dikkat etmelisiniz.

Yardımsever, cömertsiniz. Takdir görme ve sevilme ihtiyacınız, paranızı dikkatsizce harcamanıza sebep olabilir. Kumar gibi riskli işlerden hoşlanırsınız. Bu durum da para kaybetmenize sebep olabilir.

 YENGEÇ

yengec Zeynep Enzinin Şubat Ayı Burç Yorumları

Duygusal güvenliğiniz için para çok önemli olabilir. Maddiyatla sahip olabileceğiniz her şey size güven verir. Tam tersi durumda kendinizi güvensiz ve sinirli hissedebilirsiniz. İradeli, hırslı, çok çalışkansınız. Lükse düşkün olabilir, rahat yaşama isteğinde olabilirsiniz. Bu nedenle de karşınıza çıkan her duruma, işe, imkana hiç düşünmede, incelemeden, araştırmadan balıklama atlayabilirsiniz.

Finansal durumunuzda önemli dalgalanmalar yaşayabilirsiniz. Maddi yaralar alabilirsiniz.eşinizden, ortağınızdan maddi beklentileriniz konularında hayal kırıklığına uğrayabilir, umutsuzluğa kapılabilirsiniz. Annenizden veya çevrenizdeki kadınlardan destek görebilirsiniz. Sizin için tasarruf etmek bu dönemde çok önemlidir. Maddiyat ile ilgili bazı sorunları yaşayabilirsiniz, bu da sizin biraz hırs sahibi olmanıza neden olur.

Sevgi ve acıma duygularınız birbirine karışabilir. Aşk, iş her türlü ilişkilerinizde duygularınız ön plandadır. Duygularınızı çok iyi ifade edebilir ve başkalarının duygularını anlayabilirsiniz. Romantik, hayalinizdeki aşkı ararsınız. Müzik, dans, sanat adeta sizin için vardır.

ASLAN

aslan Zeynep Enzinin Şubat Ayı Burç Yorumları

Dini konularda baskı görmenizden kaynaklı inançlar ile ilgili problemler yaşıyor olabilirsiniz. Bu tür konular bu dönemde de gündeme gelebilir. Hayatı anlama ve öğrenme çabası içinde olabilirsiniz. yaşamınızda statü değişimleri, farklı kişiler ile ilişkiler yaşayabilirsiniz. Yaşamınızda aldığınız dersleri insanlarla paylaşmayı seversiniz. Geleneklere, kanunlara, kurallara uyulmasını istersiniz. İnançlarınız güçlüdür, taviz vermek istemezsiniz

Beyniniz ciddi, titiz, sabırlı ve düzenli işleyebilir. Derin konulara konsantre olma yeteneğiniz var. Bu yetenek, depresyon, karamsarlık, yalnızlık ve ümitsizlik eğilimine yol açabilir. Matematik ve strateji oyunları ilginizi çekebilir. Vakit alan projeler sizi sıkmıyor. Kendinizi kardeşlerinizden ve komşularınızdan biraz uzak hissedebilirsiniz veya bu kişiler size sorun çıkarabilir. Bu kişilerle iletişim sorunlarınız olabilir.

Ciddi bir yazar, sıkı bir öğretmen, güvenilir bir muhasebeci olabilirsiniz. Arkadaşlar, kardeşler üzerinde hükmedici, sözünü dinletici bir karakter de olabilirsiniz. Fikirleriniz genelde filozofik bir yapıda gelişebilecektir

İnsanlar sizin ne konuştuğunuzu anlayamazlar. İletişimde rahat olmadığınız için, utangaç ya da aptalca görünebilirsiniz. Yanlış anlaşılmaktan korkabilirsiniz. İnsanların bunu sizin aleyhinizde kullanacağınızı düşünürler. Çoğunlukla kafanızdan geçenleri kısaca ve tam olarak anlatmakta güçlük çekebilirsiniz. konuyu uzatarak gereksiz şeylerden söz edebilirsiniz.

 BAŞAK

basak Zeynep Enzinin Şubat Ayı Burç Yorumları

Aile içinde söz sahibi olmak isteğiniz, problemlere yol açabilir. Anne ya da babanız veya her ikisi, kendinizi iyi ya da kötü hissetmenizde güçlü bir etkendi. Biri ya da ikisi birden sizi kendi çıkarları doğrultusunda kullanmak isteyebilir ya da kontrol altında tutmak isteyebilir.

Evdeki iç gerginlikten dolayı patlamaya hazır bir mizaca sahip olabilirsiniz. Evinizde kendinizi huzursuz hissedebilirsiniz. Bu dönemde. Anne babanız ile çeşitli fikir ve davranış ayrılıkları oluşabilir.Ev ve aile konusunda kesin değişiklikler yapmak zorunda kalabilirsiniz.

Hayatınızı sil baştan kurmak zorunda kalabilirsiniz.

Kendi yolunuzu çizmek için büyük bir azme sahip olmalı, hayatın zor derslerini öğrenmelisiniz. Derin duygularınızın hepsinden aynı anda kurtulmaya çalışabilirsiniz. Duygularınızı bastırmanız her zaman için tehlikeli olacaktır. Geçmişe ışık tutmanız ve üzerinde çalışarak çözümlemeniz çok önemlidir. Hayatınızda bir karmaşa yaşayabilirsiniz. Bunun sonucunda da yeniden doğuş gibi kendinizi yenileme kapasitesine sahip olursunuz.

 TERAZİ

terazi Zeynep Enzinin Şubat Ayı Burç Yorumları

Maddi anlamda cimrilik derecesinde, tutumlu olduğunuz bir dönemdesiniz. Para kazanabilmek için çok çalışmanız gerekebilir. Güvensizlik ve yetersizlik duygunuzu mal, mülk edinerek gidereceğinizi düşünebilirsiniz. Başkalarından elde edeceğiniz gelir de sizi mutlu etmemektedir. Ancak kendi emeğiniz ile kazandıklarınız ile kendinizi güvende hissedebilirsiniz. İthalat veya ihracata bağlı işlerden, uzun yolculuklardan gelir elde edebilirsiniz. Sizden yaşça büyük kişiler ile bir arada olmaktan, sohbet etmekten mutluluk duyabilirsiniz.

İşinizde ve çevrenizde gelişiminizi sağlayacak, başarı elde edebileceğiniz fırsatlar gelişebilir. Burada en büyük etken sıcak kanlı, cömert, insanları çeken, onları yarı yolda bırakmayacağınızı hissettiren davranışlarınız olabilir.

Yabancı ve varlıklı biri ile birlikte birliktelik, evlilik olasılığınız olabilir Özel hayatınıza dışarıdan birilerinin karışması sizde uyumsuzluk yaratabilir. Böyle zamanlarda sizden beklenen davranışları gösteremeyebilirsiniz. Kendiniz ile mücadele edebilmenizde gelişmeler oluşabilir. Diğer insanların düşüncelerini de anlamayı öğrenmelisiniz. Böylece sert yanlarınızı törpüler, daha anlayışlı ve şefkatli olabilirsiniz. insan doğasının gizemlerini, Dünyanın gizemini araştırmak isteyebilirsiniz. Sezgilerinizin güçlü olduğu bir dönemdir. Mistik konuları, ölüm ve ötesine merak ve ilginiz oluşabilir.

 AKREP

akrep Zeynep Enzinin Şubat Ayı Burç Yorumları

İşinizde, kariyerinizde gelişmeniz, ilerlemenizi sağlayacak fırsatlar sunulabilir. Başarı ve onur elde edebilirsiniz. Liderlik yeteneklerinizle tanınmak istersiniz, sürekli göz önünde olmak ve fark edilmek istersiniz. Zaten hayatının anlamı da sizin için, kariyeriniz, aracılığı ile tanınmaktır.

Hukuk, eğitim, bankacılık, politika, yönetim koordinasyon gibi alanlarda saygınlık kazanıabilirsiniz.Kariyeriniz seyahat veya uluslararası ilişkilerle iligili de olabilir. Bazen oyuncu olabilir veya dini felsefi konularda kariyer yapabilirler. Çalışma ortamında iyi ilişkiler kurarsınız. Yetkileriniz arttıkça da daha fazla verimli olursunuz. Şans ve bolluk, bereket sizinle yanınızda. Bu durumda karşınıza doğru yerde, doğru zamanda birçok fırsatlar çıkar karşınıza.

 YAY

yay Zeynep Enzinin Şubat Ayı Burç Yorumları

Para ve mal, mülk konusunda tutumlu, dikkatli olursunuz. Mutluluğunuz için para sizin için çok önemlidir. Sizin için güvenin anlamı zenginlik ve lüks içinde yaşamak olabilir bu dönemde. Maddi anlamda riske girmekten de kaçınabilirsiniz. Sıcak bir yuva ihtiyacı hissedersiniz, ancak bu şekilde kendinizi güvende hissedersiniz. Evinize ve ailenize çok düşkün olmalısınız. Aile içinde sevilen, sayılan, aile ferlerine karşı otorite olarak bilinmek isteyebilirsiniz. Ailenizden gelen mal, mülk, hayatınızı önemli ölçüde etkileyebilir.

Bu dönemde fazlasıyla olumlu ve iyimser, cömert olabilirsiniz. Sezgileriniz, hayal dünyanız mistik yanınız gelişebilir.Müzik, dans, sanata ilginiz artabilir. Sosyal hayatınız canlanabilir, hayatınıza bir çok arkadaş, insan ve dostlar girebilir. Eğlence, gece hayatından keyif alma ve artış olabilir. İnsanların gözünde karizmatik yer edinebilirsiniz.

İş, ortaklık ve evlilik hayatınızda tartışmalar ve fikir ayrılıkları yaşayabilirsiniz. Fakat bu tür ilişkileriniz güçlü olduğu için etkilenmeyecektir. İlişkileriniz çok önemlidir sizin için.Eşiniz, iş ortağınızın zeki olmasını isteyebilirsiniz. Partneriniz ile fikir alış verişinde bulunmaya ihtiyaç duyabilirsiniz. Tartışmalarınızda, sohbetlerinizde her zaman siz ön planda olabilirsiniz. Rekabeti sevmenizden kaynaklanabilir.

 OĞLAK

ko%C3%A7 Zeynep Enzinin Şubat Ayı Burç Yorumları

Maddi anlamda karmaşık durumlar yaşayabilirsiniz. Parayı kazanmanızda, harcamanızda, elinizde tutmanızda dengesizlikler yaşayabilirsiniz. Hırsızlık, sahtekarlık veya dolandırıcılık dolayısıyla kayıplar yaşayabilirsiniz dikkatli olmalısınız.. Riskli yatırımlardan uzak durmanız yararınıza olacaktır bu dönemde.

Aileniz içinde gerginlikler, sorunlar yaşayabilirsiniz. Anneniz,babanız ile fikir ayrılığı olabilir. Çok çabuk öfkelenmenize bağlı olara, sonradan pişman olacağınız sözler söylememeye, davranışlarda bulunmamaya dikkat etmelisiniz. Uzun seyahatler yapabilir, akrabalardan çok yakın arkadaşlarınızdan faydalanabilirsiniz. Din, felsefe, sanat ve okült konulara ilgi duyabilirsiniz. Yabancı kültürlerle ilişki içinde olabilirsiniz.

İş, aşk tüm ilişkilerinizde duygularınız ile hareket edersiniz. İş ortamınızda çevrenizde sevilen, sayılan, düşünceli, naziksiniz. Hangi alanda çalışırsanız çalışın denge ve uyumu sağlarsınız. Uyumlu kişiliğiniz sizi kariyerinizde ve insanlar arasında popüler yapabilir.     Kadere inanırsınız. Dini değerler çok büyük önem taşır. Zor durumda olanlara, haksızlığa uğrayanların yardımına ilk siz koşarsınız. Romantik aşlar sizi çeker. Tersi durumlarda kendinizi çok yalnız hissedebilirsiniz. Müzik, dans, sanata ilginiz artabilir.

 KOVA

kova Zeynep Enzinin Şubat Ayı Burç Yorumları

Duygularınızla hareket edersiniz, kesinlikle saklayamazsınız, yaşamınıza duygularınızla yön verirsiniz. Duygusal anlamda yara almaya açık bir durumdasınız. Sezgileriniz güçlenir bu dönemde. Yaşadığınız olaylara tarafsız yaklaşamazsınız. İş anlamında seçtiğiniz alanda başarılı olma ihtimaliniz yüksektir.

Mal, mülk ve mali kaynaklar için çok enerji ve çaba harcamanız gerekebilir. Para harcama alışkanlıklarınızı kontrol etmekle ilgili sorunlarınız olabilir. Kazanma konusunda dik kafalı, inatçı aynı zamanda da iddialı olabilirsiniz. Başkalarının emrinde çalışmak istemeyebilir, kendi işinizi kurmak isteyebilirsiniz. Yalnız paranızın geldiği gibi gidebileceğini de bilmelisiniz. Erkeklerde aşkta başarı olabilir. Bu dönem aşk maceraları yüzünden de fazla hareketli geçebilir. Hatta baz sorunlar ile da oluşabilir. Kadınlarda ise fazla çocuk anlamına gelir. Çok sağlıklı olduğunuz bir dönemdesiniz. En büyük zenginlikte budur. Sağlığınız yerinde olunca da hareketli ve neşeli tavırlar sergiliyorsunuz. Çalışmaktan keyif alıyorsunuz. Belirlediğiniz yön doğrultusuna çalışkanlığınız da eklenince başarıya ve bolluğa ulaşmanız için hiçbir engel yoktur. Bu dönemde hesap işlerinden çok iyi anlayabilirsiniz. Şansınız da sizin çalışkanlığınız sayesinde açılacaktır.

 BALIK

balik Zeynep Enzinin Şubat Ayı Burç Yorumları

Fiziğinizi beğenmeme, ürkek, davranışlar içinde olabilir kendinizi değersiz hissedebilirsiniz.

Evli olsanız dahi kendinizi yalnız hissedebilirsiniz. Kişiliğinizi ortaya koymanızda dengesizlikler sorunlar yaşadığınızı düşünebilirsiniz. Siz ne kadar bu şekilde düşünseniz ya da hissetseniz de insanlar üzerinde her zaman iyi bir etki bırakırsınız. Çekiciliğiniz ile yumuşak ve hassas tavırlarınız ile. Tasarım ve sanat yeteneğiniz ile birlikte çevrenizi güzelleştirme çabalarınız ile. Parayı fazla zorlanmadan kazanabileceğiniz bir dönem olabilir. Başkalarınıın maddi imkanlarını kullanabilirsiniz. Çok olmasa da her zaman bir yerden para gelebilme olasılığınız vardır. Zevkleriniz ve keyfiniz için harcamalar yapabilirsiniz. Anneniz ya da eşinizin gelirinden yararlanıyor olabilirsiniz. Başka insanlara bağımlı kalmak istemezsiniz. Kendinize ait kazancınız, gelir elde edeceğiniz kaynaklarınız, yatırımlarınız olmalıdır. Maddi kaynaklarınızı organize edebilmeniz, kendi kazancını elde ediyor olmanız, kendi değerinizi bilmeniz, kendinize olan güveninizin artması için çok önemlidir.İnançlarınızda   aşırı tutuculuğu beniseyebilirsiniz. Kurallara, emirlere, ahlaki değerlere uyulmasını isteyebilirsiniz. Maddiyattan çok maneviyata ağırlık verebilirsiniz. Yurt dışı ülkelere seyahat etmek isterseniz zorluklar yaşayabilirsiniz. Uzun yolculuklarınızda hayal kırıklığına uğrayabilir, bazı gecikmeler yaşayabilirsiniz.

Yolunuz her zaman aydınlık, kalbiniz sevgi ve ışıkla dolsun……

ZEYNEP ENZİN

Share.

About Author

www.endogalindan.com; özgür, takipçi, yenilikçi, organik ruhlu, sağlıklı, orijinal, doğal yaşama tutkun, paylaşımcı, seyahat seven, araştırmacı, meraklı, hümanist, modası kendine özgün ve farklı kimliğiyle sizlere keyifli bir platform sunuyor.

Leave A Reply